Trudnoca

wannaknow1

Postovani,
Imala sam odnos s deckom na 18.dan ciklusa to je bilo prije 2 tjedna, koristili smo zastitu te je on ejakulirao izvan nakon sto smo zavrsili odnos...sada mi stvari kasne 5 dana iako mi i inace ciklus nije redovit ali sam bila prosli tjedan na maturalcu te sam promjenila 3 drzave i bila pod puno stresa...imam li razloga za brigu??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Vjerojatno se radi o hormonskom disbalansu. Za svaki slučaj možete provjeriti testom na trudnoću.