Trudnoca?

kaca726

Postovani,

12.09 sam imala nezasticen odnos pri cemu jedecko svrsio po meni. Prilikom brisanja sam primerila providnu sluz (koja je rastegljiva).Pretpostavljam da su i dalje ne plodni dani jer sam menstruaciju imala 01.09 koja je trajala do 08.09. Molim vas reci te mi da li je tableta potrebna?
Poslednje menstruacije su bile: 06.06, 08.07, 06.08. 01.09 i traju 7 dana

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim datumima bili ste u početku plodnih dana. Za svaki slučaj uzmite tabletu.

kaca726

Popila sam danas pilulu.
Hvala puno na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.