Trudnoca?

Zabrinuta Plavusa87

Postovani,
Odnos s deckom nezasticen,bez svrsavanja unutra. Medjutim,vise puta za redom! Imala Sam ciklus 12.06,na vrijeme I trajao je 4 dana. Medjutim,vec nakon 5-6 dana grudi Su me pocele jAko boljelti sa strane,postale osjetljivu! Bradavice nisu bolne,vena nema I nisu modre. Prije par dana Sam osjetila I lagane grceve u donjem dijelu stomaka. Drugih simptoma nema. Dal je moguca trudnoca Ili samo pms?
S tim da u zadnjih par mjeseci Imam ucestaliji odnos nego ranije,da li I to moze biti razlog bolnih grudi?
Molim Vas za odgovor I unaprijed se zahvaljujem.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, navedeni simptomi su toliko nespecifični da bez pregleda ne mogu reći o čemu se radi. Malo je prerano da bi bili uzrokovani trudnoćom. Ukoliko menstruacija ne nastupi na vrijeme uradite test.

Zabrinuta Plavusa87

Postovani,
Hvala na odgovoru. Sinoc Sam primjetila pro brisanju roskaste tragove krvi. Pro Tom imam bolove u stomaku Kao da cu svaki cas dobiti. Medjutim,grudi Su manje bolne nego prethodnih dana I kao da su „splahnulee“. Pristici po licu su prisutni,pogotovo donja celjust I duz cijele vilice.
Ciklus bi trebao poceti kroz 5/6 dana. Postoji li sansa da je ta roskasta krv nagovjestaj ciklusa ili je moguce I implatacijsko krvarenje? Oprostite sto ovoliko pisem ali mnogo se brinem.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Veća je vjerojatnost da je to najava menstruacije.

Zabrinuta Plavusa87

Postovani doktore
Bili ste upravu. Dobila sam. Medjutim,2 dana normalno sam imAla,crvene boje cak I s ugruscima I evo 3-ci dan skoro nista. Da li je to ok,s tim da sam dobila 4 dana ranije a I nikad mi ciklus nije preobilan. Grudi me skoro I ne bole,iako su jos osjetljive sa strane! Mogu li iskljuciti trudnocu?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoću možete isključiti.