Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca?


Autor Poruka

Zabrinuta Plavusa87

04.07.2020. 11:35

Postovani,
Odnos s deckom nezasticen,bez svrsavanja unutra. Medjutim,vise puta za redom! Imala Sam ciklus 12.06,na vrijeme I trajao je 4 dana. Medjutim,vec nakon 5-6 dana grudi Su me pocele jAko boljelti sa strane,postale osjetljivu! Bradavice nisu bolne,vena nema I nisu modre. Prije par dana Sam osjetila I lagane grceve u donjem dijelu stomaka. Drugih simptoma nema. Dal je moguca trudnoca Ili samo pms?
S tim da u zadnjih par mjeseci Imam ucestaliji odnos nego ranije,da li I to moze biti razlog bolnih grudi?
Molim Vas za odgovor I unaprijed se zahvaljujem.

Ivo Balenović, dr. med.

04.07.2020. 14:50

Poštovana, navedeni simptomi su toliko nespecifični da bez pregleda ne mogu reći o čemu se radi. Malo je prerano da bi bili uzrokovani trudnoćom. Ukoliko menstruacija ne nastupi na vrijeme uradite test.

Zabrinuta Plavusa87

07.07.2020. 10:45

Postovani,
Hvala na odgovoru. Sinoc Sam primjetila pro brisanju roskaste tragove krvi. Pro Tom imam bolove u stomaku Kao da cu svaki cas dobiti. Medjutim,grudi Su manje bolne nego prethodnih dana I kao da su „splahnulee“. Pristici po licu su prisutni,pogotovo donja celjust I duz cijele vilice.
Ciklus bi trebao poceti kroz 5/6 dana. Postoji li sansa da je ta roskasta krv nagovjestaj ciklusa ili je moguce I implatacijsko krvarenje? Oprostite sto ovoliko pisem ali mnogo se brinem.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

07.07.2020. 15:15

Veća je vjerojatnost da je to najava menstruacije.

Zabrinuta Plavusa87

10.07.2020. 14:00

Postovani doktore
Bili ste upravu. Dobila sam. Medjutim,2 dana normalno sam imAla,crvene boje cak I s ugruscima I evo 3-ci dan skoro nista. Da li je to ok,s tim da sam dobila 4 dana ranije a I nikad mi ciklus nije preobilan. Grudi me skoro I ne bole,iako su jos osjetljive sa strane! Mogu li iskljuciti trudnocu?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

11.07.2020. 11:00

Trudnoću možete isključiti.