Trudnoća

tonkyy98

Poštovani doktore ja sam zadnju menstruaciju imala 3.3.2022 i nakon toga vise nisam imala menstruaciju
Nemam redovne menstruacije nikad ni ovulacije od kad sam prvu dobila
Međutim sinoć sam napravila dva testa za trudnoću koja su pozitivna
Radila sam jedan digitalni test koji je pokazao da sam trudna od 1-2 tjedna i jedan obični i odmah su se pokazale dvije crtice
Ovulaciju sam osjetila 12.05 a spolne odnose sam imala 09.5, 12.05 i 17.05
Mozete li mi rec vase misljenje koji je odnos doveo do trudnoce i kad bi otprilike mogao biti termin s obzirom da nemogu racunat po zadnjem danu menstruacije hvala vam punoo

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem uzv pregled. Mjerenjem dužine ploda odrediti će se trajanje trudnoće.