Krvarenje

mandarina02

Zdravo, dan nakon spolnog odnosa primjetila sam sukrvav iscjedak nakon nuzde koji traje vec dva dana. Nedavno sam izgubila nevinost s tim da jos uvijek nismo imali pravi odnos zbog moje boli. Odnos je nezasticen s tim da ejakulacija nikad nije u materici nego izvan i zadnji odnos je bio za vrijeme drugog plodnog dana. Da li je moguca trudnoca i sta je u pitanju? Hvala vam.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možda se radi o ovulacijskom krvarenju, no bez pregleda to ne mogu tvrditi. Savjetujem da se javite liječniku.