trudnoća?

tzeko3

Poštovani,
već neko vrijeme želi bebu. Dečko i ja smo prije 3 dana imali spolni odnos, tada je bio moj zadnji plodni dan. prvi puta je svršio van, a drugi put u mene pri čemu sam ja bila gore, na njemu. Na netu sam pročitala kako to i nije najbolja poza za ostati trudna. Kada mogu napraviti test za trudnoću jer ne mogu čekati da vidim jesam li trudna ili ne? Postoji li mogucnost da sam mogla ostati trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako da postoji šansa da ostanete trudni.
Test na trudnoću možete učiniti koji dan nakon izostanka menstruacije.

tzeko3

hvala na odgovoru...