Trudnoća bez odnosa

Pozdrav doktore.
Da li je moguca trudnoca ukoliko muskarac svrsi pa onda dodje do dodirivanja organa na 10 sec. Da li je moguce da je ostalo sperme i da dodje do zatrudnjivanja? Tada sam bila u plodnim danima,tj pisalo je to vece ovulacija ali mi je kasnilo pa je nakon sto sam dobila pisalo da je ovulacija tek 2 dana kasnijebila .Odnos nisam nikad imala , a njegov organ je bio na samom ulazu 10ak sekundi. Menstruaciju poslije tog sam imala , koja je kasnilal par dana bila je uz bolove i trajala 5 dana. Sljedecu sam imala i bila je skroz oskudna,kratka i krv je bila tamno crvena bez ugrusaka. Imala sam je tri dana i na dan je bio dovoljan jedan ulozak. Nikada nisam imala tako oskudnu menst do sada. Bolovi su bili prisutni.Da dodam jos da u grudima promjena nema,ali mi je narastao donji dio stomaka i ne mogu ga uvuci ako me razumijete. Zabrinuta sam jako , na internetu sam svasta procitala.Unaprijed hvala za odgovor

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli, trudnoću možete isključiti. Ako se u to želite uvjeriti uradite test.