Pomoc

Ana234567

Postovani,
23. Marta mi je prestala menstruacija i taj isti dan sam se samozadovoljavala. Sada me na ulazu malo pecka. Takodje osjecam blagu bol u donjem stomaku. Pocela sam da mazem canestin kremu. Zanima me sta to moze biti?
Drugo pitanje je ako nesto ostane u vagini, kao papiric, moze li se izbaciti *guranjem*, ne znam kako drugacije da Vam to kazem? Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, simptomi koje opisujete vjerojatno su posljedica gljivične upale. Canesten je dobar izbor. U rodnici mogu zaostati mnogi predmeti i oni se mogu izvaditi. Ukoliko predmet uđe dublje ponekad je potrebna pomoć liječnika.