Moguca trudnoca

Lepilao3

Postovani. Naime, muci me jedno pitanje vec par sedmica. Nevina sam, nismo imali spolni odnos decko je usao u mene 5-6 cm, bilo je vrlo malo preejakulata (mala kap), nisam sigurna da li su mi bili plodni dani, sljedeca menstruacija treba da bude 1 decembra, nemam nikakve simptome trudnoce osim sto imam bolove u donjem dijelu stomaka i lice na menstrualne bolove. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na taj način ne postoji mogućnost da dođe do trudnoće.