Osip kao mogući simptom trudnoće?

zbunjena10

Poštovani,
već 3 mjeseca radimo na bebi, ali zasad ništa happy
Znam da nema mjesta panici još happy

Prošli mjesec sam dobila mjesečnicu 23.03., te nezaštićeni spolni odnos smo imali 01.04...
Uredni su mi ciklusi, svaki 28-i dan.
Nakon toga do jučer nismo radi bolesti happy
Po kalendaru bi tad već mogli biti plodni dani happy
E sad, zadnjih 10tak dana (od ovulacije) osjetim bolne grudi, bol u leđima dolje,probadanje u jajnicima skoro svaki dan, klasični simptomi kao i za pms... iscjedak je gusci bijeli iako ga sad manje ima nego nakon ovulacije, zavrtilo mi se u glavi već par puta, a od jucer mi se pojavio osip na rukama i stomaku.
Može li taj osip biti jedan od simptoma?

Samo da napomenem da sam i prvi mjesec imala osip, ali sam dobila koronu, te se osip prepisao povisenju temperature i koroni.
Ovaj put nije korona happy

Znam da bi bilo najbolje sacekati test, ali evo, zanima me jel postoji ta mogućnost da je simptom osip?

Lijep pozdrav i hvala! happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, osip nije simptom rane trudnoće. Savjetujem da uradite test.