Trudnoca u neplodnim danima

Hanna23

Postovani, zadnja menstruacija mi je bila 03.05.2020. 24.05 i 25.05 imala sam nezasticen odnos, decko je ejakulirao vani. Kolika je sansa za trudnocu, s obzirom da po mom izracunu tada nisam bila u plodnim danima? Ciklus mi traje 30 dana. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i ne postoji mogućnost trudnoće.

beast1

Pozdrav, djevojci mi kasni vec 3 dana a imali smo nezasticen odnos u neplodnim danima zanima me da li postoji mogucnost trudnoce i da tokom odnosa kada sam izvadio polni organ primjetio sam neku kao prozirnu vodicu

Ivo Balenović, dr. med.

Ako ste sigurni da su bili neplodni dani, ne postoji mogućnost trudnoće.