Trudnoća za vrijeme menstruacije

ivaaa370

Poštovani
Tijekom spolnog odnosa je pukao kondom te je osoba svršila u meni , imala sam menstruaciju za vrijeme odnosa te sam nakon pet sati od toga popila ellaOna.Postoji li mogućnost da zatrudnim i el bi trebala posjetiti ginekologa zbog moguće trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a i Ella one je dodatna zaštita, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.