Tsh u ranoj trudnoci

Kellysz

Molim vas za savjet da li korigovati terapiju: 50 mg letrox zbog izvadjenog lijevog reznja (tsh bio 4.9 ft3 i ft4 uredni). Prije 2 mjeseca sam ostala trudna tsh 0,1 a sad 8.9 (ft3 i ft4 sve vrijeme u granicama). Trebam li vecu terapiju u 8 sedmici sam. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Obzirom na vrijednost TSH, terapiju bi trebalo korigirati, tj. povisiti dozu letroxa.