Promijena mirisa

Romana123

Poštovani, pred dva dana uocila sam promijenu mirisa vaginalnog iscjetka. I to je miris dosta zamjetan. Imam HPV dijagnosticiran pred nekoliko mjeseci i pocela sam koristiti papilocare. Sad ja neznam ima li to kakav ucinak na promijenu mirisa. Gledala sam da nije bakterijska vaginoza, ali niti me svrbi niti mi iscjedak ima cudnu boju. Zatim sam gledala da nije trihomonijaza, no kako pise prenosi se seksualnim odnosom, koji nisam imala 5 mjeseci. Nadam se da sam donekle dobro opisala, da biste mogli dati bilo kakav savjet.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem pregled. Vjerojatno je u pitanju vaginoza. Prema nalazu, liječnik će Vam propisati terapiju.