Upala, antibiotici i ciklus

bombon505

Poštovani! 40. mi je dan ciklusa, inace neredovitog. Uradila sam test prije dva dana, negativan. Pila sam Cefaleksin antibiotike 2*2 zbog upale popraćene krvlju u mokraći. Je li to razlog odgođene menstruacije i trebam li posjetiti lijecnika? Od simptoma prisutna je natecenost grudi danima, intenzitet bola slabi, a menstruacije još ni u tragovima. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da se javite liječniku radi terapije kojom će se potaknuti krvarenje. Savjetujem i analizu hormona zbog neredovitih ciklusa.