Upala mjehura i kašnjenje menstruacije

Epbvc

Poštovani, ciklus mi inače traje od 31-33 dana. Sada je već 38 dan, a nje nema. Za upalu mjehura pijem antibiotik Zinatt već 10 dana (od 20.7- 26. dan ciklusa do 36. dana). Upala je bila stvarno jaka- krv u urinu. Interesira me postoji li mogućnost trudnoće ako sam 25. dana ciklusa imala polu zaštićeni odnos- odnosno nekoliko puta je ušao bez zaštite, no niti blizu ejakulacije. Znam da mi se već jednom dogodilo da mi od upale mjehura mjesečnica došla tek 45. dan. No ustvari interesira me jel moguće da sam trudna ili jednostrano menstruacija kasni zbog upale i antibiotika. Hvala happy

Epbvc

Pila sam i probiotik paralelno. Uz to, imala sam klasične simptome prije mjesečnice kada je trebala doći i na kraju nije došla i simptomi svi su se povukli. Sada su se počeli ponekada pokazivati minimalni simptomi probijanje u jajniku i bol u donjem dijelu leđa. Uz to imam i Hashimoto.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome ne postoji mogućnost trudnoće. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans. Ako se želite uvjeriti, savjetujem da uradite test.