Pokreti bebe

Mila92

Postovani doktore, sad sam u 33 nedelji i ranije a i sad pokrete ne osjecam nesto tako cesto al osjetim svaki dan. Nikad po novi me ne probude i nisu bolni, niti ih mogu uociti na stomaku. Jedino sto u nazad par sedmica su jaci, al nisu ucestaliji. Par mojih koleginica kazu da osjecaju bas bas cesto, i jake udarce, da ne mogu spavati po noci.
Ja sam bila prije 3 sedmice kod dr, sve ono sto vidi je ok, pitao me za bebu i pokrete rekla sam kako jeste, i on kaze kao kako dr vise vole kad je aktivnija beba al prosto je mozda mirna od sebe. Po tezini odgovara sedmici, tad je imala oko 1400 g.
Da li imam razloga za brigu,? Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Kad beba spava, tada nema pokreta, a bebe uglavnom puno spavaju