upute

Dina

Poštovana docentice,

ja sam Vaša pacijentica iz Splita i već sam vam pisala o svojoj situaciji (mišljenje, 20.05.02.).
Kad sam bila kod Vas u Klinici (prošli mjesec) preporučili ste stimulaciju ovulacije Pergonalom (step up protokol) i to 1 ampula Pergonala od 2. do 9. dana ciklusa (planira se postupak AIH). Prvi dan ciklusa bio 18.05., deveti dan je 26.05. nedjelja. Javila sam se u Kliniku i tamo su mi rekli da obzirom da je 9.d.c. nedjelja da se javim u ponedjeljak.
Mene bi zanimalo da li da i u nedjelju primim jednu ampulu Pergonala i hoćete li Vi biti u Klinici u ponedjeljak. U koliko sati se trebam javiti u Kliniku, 8.00 ili ranije?
Najljepša hvala na odgovoru.

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Možete se obratiti u Kliniku tijekom ponedjeljka ujutro u 8:30 gdje ćete biti pregledani od strane dr. Baumana. U nedjelju 26.05. uzmite 1 ampulu Pergonala što se smatra uobičajenom dozom za taj dan stimulacijskog ciklusa.