Pitanje!

sany

Danas mi je treci dan od skidanja polipa na grlicu maternice,nisam uopste krvarila
samo danas mi se pojavljuje crveno zuckasti iscjedak,i da naglasima da sam malo prehladjena,bojim se da se ta rana ne nahladi,da li je to sve normalno,i sta ako dobijem menstraciju?
Unaprijed hvala!

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Ne morate se brinuti jer eventualno menstruacijsko krvarenje neće komplicirati stanje nakon odstranjenja polipa. Jednako tako Vaša nahlada ne bi smjela nepovoljno utjecati na trenutačno stanje.