Utrogestan za izazivanje menstruacije

afrikana

Postovani!Da li se terapijom tu da sto napraviti jer nisam rodila a zelim?!
Mislite da mi je najbolje otići u Polikliniku Podobnik na pregled za humanu reprodukciju?!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko je FSH rađen na početku ciklusa njegove vrijednosti ukazuju na menopauzu. Vrijednost AMH također pokazuje smanjenu rezervu jajnika i smanjenu plodnost. Možete se javiti specijalisti humane reprodukcije radi mišljenja i ev. daljnje obrade.

afrikana

Analizu Fsh sam radila kako nisam 2 mj dobila menstruaciju ,isto tako ovulacija izostaje dosta dugo!Moze li se to stimulacijom ovulacije opet pokrenuti!?Mama mi je ušla u menopauzu sa 55 zato mi je ovo sve skroz cudno!Ne znam koliko je nalaz vjerodostojan kad se tako radi nakon 2 mj sto menga ne dolazi!

Ivo Balenović, dr. med.

U tom slučaju nalaz fsh nije vjerodostojan i trebalo bi ga ponoviti..