VIBRATOR

MAJA

Mene zanima da li sam jos uvijek djevica ? Ovako,jos nisam imala spolni odnos s deckom, ali cesto mastrubiram ( pomocu vibratora), uzivam u tome, svaki put dozivim orgazam, postanem vrlo vlažna , doslovno mokra da cak mogu malo dublje uci, no ne mnogo,ne osjecam jaku bol,,, krvarila nijednom nisam , znaci li da kad budem prvi put bila s muskacem da bi mozda mogao zakljuciti da nisam djevica ? Imam 19,5 godina. Da li se to moze usporedivat s pravim seksom ?

Prof. dr. Marina Ivanišević

Majo, teško da se ovakav način odnosno masturbacija može uspoređivati sa pravim seksom, jer nedostaje ljudsko biće, emocije....
No, ukoliko nije bilo penetracije ili prodiranja u rodnicu tada nema bojazni, niste izgubili nevinost.