kontracepcija

jana

Postoji li kod nas metoda kontracepcije u obliku injekcije koja se dobije svaka tri mjeseca i može li se dobiti na recept (kao pilule)? Konkretno, mislim na DEPO CLINOVIR za koji mi je rekla prijateljica iz Njemačke. Prilično sam zaboravna pa bi to za mene bilo izuzetno povoljno rješenje. Imam već dvoje djece, i ne mislim u bližoj budućnosti širiti obiteljski krug, a kasnije... (Hoću reći da ne želim isključiti treće dijete.)
Unaprijed hvala na odgovoru, Jana!

Prof. dr. Marina Ivanišević

Jana, ukoliko nabavite ovaj tip kontracepcije svaki ginekolog bi ju mogao aplicirati i u Vas, ukoliko nema zdravstvenih prepreka sa vaše strane.