Vjerovatno ne al ipak !?

damita

Poštovani...imam 40 god i slabo sam educiran po ovom pitanju i zamolio bih Vas da mi odgovorite..mada sam svjestan da je ovakvih pitanja bilo jako puno...
Kroz jutro sam masturbirao...i nisam promjenio veš al sam seOBRISAO RUČNIKOM veš se osušio na meni..al sam oprao ruke....oprao sam ih čak i više puta tokom dana..oko 5 popodne s djevojkom sam imao petting u tom istom vešu...možda sam koji put i počešao se dolje....dal je moguće da djevojka ostane trudna..nakon toga...znači nakon mog ne promjenjenog veša i mojih opranih prstiju...
hvala Vam na odgovoru

damita

samo da nadopunim penetracija prstima je bila

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji mogućnost da bi na taj način došlo do trudnoće.

damita

Hvala Vam doktore na brzom odgovoru..umirili ste me...znači djevojka mirno i bez straha može čekat mjesečnicu

damita

makar je došlo do penetracije čistim prstima al s neurednim vešom nakon nekoliko sati

hvala Vam još jednom...

da fali mi edukacije

damita

Znači možemo bit mirni ??

Ivo Balenović, dr. med.

Možete biti mirni.

damita

Hvala Vam doktore i svako dobro Vam želim !!!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Također.