bez zastite

en ni

Poštovani,imala sam spolni odnos bez zaštite,koristili smo metodu prekinutih snošaja u vrijeme plodnih dana tj. dan prije ovulacije. (Dva puta za redom) I odmah sljedeći dan,dakle na dan ovulacije uočila sam kapljice krvi na gaćicama i kad se obrišem a sljedeći dan i smeđi iscjedak. Zanima me šta bi to moglo biti? Postoji li mogucnos trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radilo o ovulacijskom krvarenju. Za bilo kakvo krvarenje uzrokovano eventualnom trudnoćom je prerano.