Yasmine tablete

Ensar_mine

Postovanje . Majka Sam Sina 5 godina.. imam neredovite cikluse zbog policisticnih jajnika.. sad vec 3 mjeseca pokusavamo na drugoj bebi Al nista... Prosli mjesec tj. Kolovozu pocela Sam piti Yasmin tablete Po preporuci ginekologa samo jednu kutiju.... Tokom cijelog mjeseca Sam imala krvarenje .. zavrsila sam normalno cijelu kutiju tablete... Sad dobila menstruaciju 19.9 stim da Sam imala nezasticene odnose ... Nadala Sam se da cu ostati trudna ... Ali nista... Kolike su sanse za trudnocu ovog mjeseca..,.. koliko je djelovanje Yasmin tablete.... Tj. Za koliko ce mi see ponovno poremetiti ciklus... Unaprijed zahvaljujem..I ocekujem odgovor

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da počnete određivati plodne dana LH trakicama i tempirate odnos u te dane. Tijekom uzimanja Yasmina nije moglo doći do trudnoće. Pokušajte već ovaj mjesec.