Za doktora Djelmiša

Darija

Cijenjeni doktore Djelmiš,

hvala na Vašoj poruci ("Skraćeni cervix"blunk i na nadi koju ste mi dali u vezi mojih budućih trudnoća. Voljela bih doći k Vama na pregled ali Vas molim da mi napišete broj telefona na koji se mogu naručiti na pregled.
Unaprijed zahvalna,
Darija

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Darija,
na pregled se možete javiti utorkom u Trudničku ambulantu Klinike za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb