Zabrinuta

kaca726

Postovani,

Menstruaciju sam dobila 28.02 ,menstruacije mi traju 7 dana.Poslednje menatruacije su bile 05.01 i 06.02
u februaru sam pila escapelle tabletu zbog toga mi je poranila, ali menstruacija mi jos traje i dalje mi ide braonkasto na ulosku. Molim vas recite mi zbog cega se to desava, jako sam zabrinuta.Molim vas odgovorite sto pre

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u pitanju je hormonska neravnoteža do koje je došlo zbog popijene pilule. Krvarenje će prestati.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.