Zabrinuta

kaca726

Postovani,

Sinoc sam imala zasticen odnos sa deckom, sve je bilo u redu. Nakon odnosa primetila sam na vesu da mi je sekret malo braonkast. Moram da na glasim da me je malo bolelo tokom odnosa. Zanima me zbog cega mi se to pojavio braonkas sekret ? molim vas odgovorite sto pre

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno zbog kontaktnog krvarenja uslijed odnosa. Nema razloga za brigu.

kaca726

Hvala na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.