Zbunjena! Uplašen!

ana134

Poštovani,
moje pitanje je sigurno glupo, ali oprostite moram da pitam jer sam u panici i strahu.
13.08. sam imala peting sa momkom (nevina sam), ustvari samo je par puta svojim p.organom prešao preko mog, s tim da je dodirivao sebe pa je meni stavljao prste unutra. Nije bilo ejakulacije. 16.08. sam dobila menstruaciju.
Inače, dobijam 23-28 dana. Da li postoji mogućnost da na ovaj način dođe do trudnoće?
I još jedno pitanje. Ovaj mesec nisam imala sluz koja mi se inače pojavljuje za vreme plodnih dana i ovulacije. Ustvari, jako malo imam sekreta, i to me plaši. Da li je to normalno? Da li ovulacija može da se desi u nekim slučajevima a da nema te sluzi?
Hvala na odgovorima.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva šansa trudnoće.