Znojenje u trudnociii

Minamina1234

Poštovanje doktore. Imam jedno pitanje za vas, nisam jos stigla pitati svoj ginekologa, kontrola mi je tek za tjedan dana. Naime, znojim se jako u trudnoci, najvise kada spavam, doslovno se probudim u goloj vodi. Pijem Letrox zbog stitne i Metildopa zbog pritiska, pa me zanima da li moze biti od toga. Nisam imala problema sa znojenjem prije ali sad je strasno. Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, znojenje može biti povezano sa poremećaja u radu štitne žlijezde. Savjetujem pregled endokrinologa. Možda treba korigirati terapiju.