acidi borici

suzi

Molim vas za savjet glede te kiseline. Zanima me dali si pri gljivičnoj upali rodnice mogu vaginu ispirati s acidi borici.
Hvala.

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Suzi, nemojte upotreblajvati ac.borici jer ona nema nikkavog djelovanja, već gljivičnu infekciju treba izlječiti te ukoliko ste već dobili prvu menstruaciju tada se može u u rodnicu stavljati nakon izlječenja VAGISAN vaginalete i tada ćete postići zadovoljavajuću kiselost rodnice i gljivice se neće pojavljivati.