AMH

ĐURĐAAA

Imam 37 g. Operirala endometriozu prije 10 god. (cista od 38 mm). Otad pijem Logest. Nedavno sam vadila AMH- 15.8 pmol/l ili 2.21 nmol/l. Do sada nisam rađala. Jesu li nalazi AMH prikladni ili loši za moju dob? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vrijednost AMH od 15,8 pmol/l spada unutar granica zadovoljavajuće plodnosti, što je očekivano za Vašu dob.