Analni seks

Lucija1234567

Možda nije pitanje za ginekologa ali ne znam više što da googlam pa se obraćam vama. Dakle, prakticirala sam analni seks prvi put i dečko je svršio unutra. Kada sam otišla na wc to je sve izašlo (bar mislim da je) ali sada, jutro nakon, već sam tri puta trebala otić na wc jer se stvara vodenast iscjedak. Prvo sam mislila da možda sinoć nisam sve izbacila pa da je ostatak sperme ali da jutros to izbacujem u tri navrata mi djeluje nemoguće. U slucaju da znate što je to zanima me je li normalno i pojavljuje li se ucestalo nakon analnog seksa ili je to zbog prvog puta?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je iscjedak posljedica nadražaja sluznice.