Analni seks i trudnoća

ei0407

Poštovani, imali smo analni seks 10.7., i svrsio sam djevojci po guzu i nisam siguran je li štogod od sperme poteklo u vaginu. Zadnju menstruaciju je imala 5.7., a sad je vec 14.8. i kasni joj 10 dana, za vrijeme odnosa bili su joj neplodni dani, mozemo li isključiti trudnoću ili ne? S time da sam odmah nakon obrisao spermu s guza i unutar, ali ona se nije obrisala po vagini. Inace je krajem 7. Mjeseca bila na moru 6 dana, pa postoji li mogucnost da joj kasni zbog promjene klime ili zbog straha od moguće trudnoće ? Hvala na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a i prema svemu ostalom ne postoji mogućnost trudnoće. Savjetujem test da se to potvrdi.