Analni seks i trudnoća

ei0407

Poštovani, hvala Vam na brzom odgovoru. Upravo sad je napravila test i pokazao je negativno (FirstSign, iz Bipe). Je li moguće da je test pokazao krivo jer ga je napravila sad u kasnim večernjim satima? Ako ne, možemo li sa sigurnoscu iskljuciti trudnocu? Hvala, lp!

Ivo Balenović, dr. med.

Obzirom na vrijeme proteklo od odnosa, test je pouzdan bez obzira u koje doba dana je rađen.