azospermija

Petar

Kakve su mogućnosti liječenja ? Imam 40 godina...nemam djece...

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovani,
Trebali biste osim spermiograma učiniti dodatnu obradu koja uključuje pregled kod urologa-androloga, hormonske pretrage (učiniti FSH,LH ii ev. testosteron), u slučaju potrebe planirati punkciju testisa kako bi se vidjelo da li postoji uredna produkcija spermija i drugo po savjetu specijaliste urologa-androloga.