Bijele nakupine na stidnim usnama

Maja2502

Dobar dan, imam 25 godina i danas ujutro sam primjetila bijele nakupine kao prištiči na malim stidnim usnama sa lijeve strane i kad se pređe prstima preko toga onako su kao malo hrapavi i ne bole na dodir nego je samo neugodnost. Da napomenem uz to je tu i tamo svrbež i da spolni odnos nisam imala duže vrijeme te mi se to još nikad nije pojavilo. Hvala unaprijed na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o gljivičnoj upali. Savjetujem neku od antimikotičkih krema (Plimycol, Rojazol, Canesten...)