Grudasti iscjedak

123nez123

Postovani, odkad znam za sebe imala sam gusci iscjedak, medjutim jucer tokom dana sam osjetila nesto slicno kao mlaz menstruacije ali znala sam da je nemoguce jer je prosla tek prije tjedan dana i nije bila m. nego gust bijeli iscjedak. Tokom vecerasnjeg tusiranja sam primjetila kao bijele grudice unutar vagine, prosla sam prstom izvana i malo unutra i bilo je stvarno dosta toga, nemaju nikakav miris, nemam nikakve simptome niti svrab niti peckanje. Prije par godina se dogodilo isto ali nisam bila niti educirana niti seksualno aktivna pa nisam pridavala paznju i proslo je samo od sebe. Na putu sam te nisam nikako u mogucnosti jos najmanje tjedan dana otici ginekologinji. Trebam li potraziti vaginalete i sto mislite da bi moglo biti u pitanju? Hvala i lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o gljivičnoj upali. Savjetujem da u ljekarni uzmete neki od vaginalnih antimikotika (Plimycol, Rojazol, Canesten, Vagisam myko kombi...)