Bolne grudi a ovulacije nije bilo

Kalin

Postovani doktore, ja sam jos od jucerasnjeg ultrazvuka strahovito zbunjena.Hvala Vam na odgovoru za endometrij.Molim Vas da mi odgovrite jos na jedno pitanje, da li je moguce da su me grudi zadnjih 2 tjedna bolile, a da ovulacije nije bilo ? Moze li se raditi o ranoj trudnoci i da se ona jos nije vidjela na ultrazvuku i da je dr.nije uopce ni trazila imajuci u vidu to da imam 45 godina nego je samo brzinski zakljucila da sam u klimakteriju a da me nije detaljno pregledala.Inace imam u zadnjih tjedan dana puno vise iscjetka bijelog i prozirnog nego inace.Ako ovulacije nije bilo i ako sam u klimakteriju od kuda ta bol u grudima i teske grudi ? Unaprijed hvala na odgovoru !

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema nalazu ne radi se o trudnoći. Ukoliko se želite u to uvjeriti uradite test.