seks nakon seksa

stresnaa123

Poštovani,

dečko i ja smo imali nezaštićene spolne odnose 20.11. zadnja menstruacija je bila 2.11.
Odnosi su bili razlike 20ak min, a dečko je ejakulirao van mene oba puta. Moj ciklus traje 28 dana tj danas trebam dobiti menstruaciju.
Pošto trenutno spremam ispite za faks pod velikim sam stresom zbog njih i malo i zbog ovih odnosa. Postoji li mogućnost trudnoće? Po ovome sam bila u neplodnim danima?!
Imam sve simptome menstruacije, bijelkasti iscjedak, bol u grudima i pristice u podrucju T-zone i oko usana.
Samo mi otklonite strah

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na dužinu Vašeg menstruacijskog ciklusa, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.