Bolovi u donjem dijelu trbuha

zabrinuta55555

Poštovani, zadnju mjesečnicu imala sam od 29.3-31.3.nakon toga mam bolove u donjem dijelu trbuha odnosno bolove u mjehuru (kao da me mjehur boli / kao da me peče) te učestalo mokrenje. Trenutno pijem urološki čaj koji se prije jednom na dan ali mi od njega nije ništa bolje. Molim za savjet. Lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno je u pitanju uroinfekcija. Savjetujem analizu urina (sediment i urinokultura)