caj??

mare

Imam dosta jake ovulacije i cula sam de se mogu ublaziti nekim cajevima samo ne znam od cega?
Mozete mi Vi preporuciti neki caj ili mozda postoje druga sredstva za tako nesto?
pozdrav

Doc. dr. sc. S. Kupesic

Poštovana,
Periovulacijska bolnost ukoliko je u podnošljivim granicama smatra se normalnom. Međutim, ukoliko Vas bolovi ometaju u svakodnevnim aktivnostima, preporučila bih detaljniju obradu kod Vašeg ginekologa kako bi se isključile upalne promjene i postojanje nekih patoloških struktura (ciste, miomi....) koje mogu uvjetovati slične smetnje. Nemam osobnog iskustva s terapijom čajevima vezano uz Vaše probleme.