Canesten

Leaida

Postovani dobila sam neki iscjedak bijel kao krpice..jako svrbi. pretpostavljam da su gljivice.kupila sam u ljekarni canesten 1 ..jedna vaginaleta i krema.i jos pro gyno balance..mislila sam prvo canesten pa onda pryo gino..da li je tako u redu.Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema opisanom radi se o gljivičnoj upali. Krenite s Canestenom, a zatim Pro Gyno Balance.