Hematoma na klitorisu

plavalaplava

Poštovani, jučer navečer osjetila sam bol u predjelu klitorisa, te vidjela da je klitoris tamnoljubičasti. Nakon noći se bol skoro povukla, no ostala je tamnoljubičasta boja. Odnose nisam imala tjedan dana. Možete li mi reći bi li to bio hematoma i kako da se liječim.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda ne mogu reći o čemu se radi. Ukoliko je mjesto otečeno i bolno moguće da je u pitanju hematom. Hematom nastaje nakon traume (udarca). Možete pokušati s oblogom od kamilice.