Carski

Alexa1986

Ja imam vec 6 dana 37.2 37.5 temp. Imala carski 21-og. Malo mi se vrti i boli glava. Sutra idem na vadenje krvi i urina a ginekolog mi radi tek u pon. Mene zanima sta da radim? Rekla mi med.sestra da ako budem imala temp da idem u bolnicu

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, temperatura nije previsoka. Ukoliko je rana uredno zarasla nema potrebe za odlaskom u bolnicu. Uzmite lupocet i pijte puno tekućine. Ako bi temperatura išla iznad 38 ili bi osjećali bolove u abdomenu javite se u hitnu službu.