celulit

Anja

Poštovana dr.Kupešić,

trudna sam 3 mjeseca i zanima me da li mogu koristiti kremu protiv celulita G-stock od Vichy ili ići na anticelulit.masažu.

Zahvaljujem na odgovoru.

Anja

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
S obzirom da je prošlo 12 tjedana trudnoće, te ukoliko nemate nikakvih smetnji tijekom trudnoće u smislu prijevremenog otvaranja možete dogovoriti umjereno jaku ručnu masažu. Što se tiče anticelulitnih krema, njih možete trošiti bez bojazni tijekom drugog i trećeg tromjesečja trudnoće.