cilest

tara

Počela sam piti Cilest tbl. i zanima me kada mogu imati nezaštićeni odnos,tj. nakon koliko vremena počinju djelovati? Inače, pila sam ih već godinu dana,pa sam sad opet počela nakon pauze. Hvala

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Spolni odnosi smatraju se sigurnim već u prvim cilusima primjene oralnih kontraceptiva. Ipak, niskodozažna oralna kontracepcijska sredstva imaju sigurnost od 98-99%, te je uvijek postoji minimalna mogućnost neželjenog zanošenja.