Cilest

Maja

Poštovana dr. Kupešić,

Nakon nekoliko mjeseci pauze ponovo sam počela uzimati Cilest koji mi je prije savršeno odgovarao. Sada osjećam blagu bol u dojkama pa bi me zanimalo hoće li ona s vremenom nestati ili je to razlog za prestanak uzimanja ove pilule (naravno na kraju ciklusa). Ne razumijem zašto sada na ovaj način reagiram na pilule koje su mi prije odgovarale.
Hvala.

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Osjećaj nadutosti i bolnosti dojki će s vremenom biti sve manji i manji i ne bi Vas trebao ozbiljnije zabrinjavati. Ukoliko se Vaše subjektivne smetnje neće smanjiti nakon 2-3 mjeseca primjene Cilesta, obratite se Vašem liječniku koji će Vas po potrebi uputiti na dopunske pretrage (palpacijski i ultrazvučni pregled dojki).