mogućnost trudnoće

sanja

Poštovana doktorice,
imala sam nezaštićeni odnos 8 dan ciklusa još u vrijeme menstrualnog krvarenja. Ciklus mi traje obično 35 dana pa me zanima dali je moguće da je došlo do trudnoće s obzirom da je moj dečko ejakulirao u mene a s obzirom da bi taj dan "trebao" biti neplodan. Puno Vam zahvaljujem

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Respektirajući duljinu Vašeg menstruacijskog ciklusa postoje izrazito male šanse za zanošenje u tako ranoj proliferacijskoj fazi ciklusa.
Vaši "opasni" dani pretpostavlja se da su između 15 i 20 dana ciklusa.
Ipak bih Vam preporučila da razmislite o primjeni sigurne kontracepcijske metoda.