Crinone i utrici

Miwe

Postovani evo opet ja moram gnjaviti.Trebala bi preci sa crinone gela na utrice 3x1,pa me zanima ako stavim zadnji crinone navecer dali mogu odmah dr dan ujutro krenuti s utricima,dali se mogu ta dva lijeka mijesati unutra?inace do 12 tjedna koristim crinone pa bi trebala utrice do 16 tjedna stavljat dok se ne formira posteljica

Ivo Balenović, dr. med.

Poštivana, možete odmah idući dan ujutro nastaviti s utrogestanima.